HO
FO
TR
AT
Hovedforening
Fodbold
Triathlon
Håndbold
Atletik
FORSIDEHISTORIEN
TRÆNERE OG LEDERE 2023-24
Gruppe Navn Funktion Mobilnummer Mail
U8/U9 drenge og piger Emma Mollerup Træner 2398 0116 emma.m.h152@gmail.com
  Stinne Majland Hjælpetræner 9396 2235 stinneglimt@hotmail.com
  Morten Grønlund Buus Holdleder 2762 2210 buusklasnic@hotmail.com
         
U10/U11 drenge og piger Carina Revsbech Svendsen Træner 2365 2175 carina.revsbech@live.dk
  Malene Ruskjær Holdleder 2621 1438 sunesenm@gmail.com
         
U13 drenge og piger  Jan Hansen Træner 3133 2089/
2089 3234
jan.hansen1967@hotmail.com
  Emma Riiser Træner 2219 4642 emma504c@gmail.com
  Jane Damholt Randers Holdleder 2094 0866 janedranders@gmail.com
  Majbritt Sams Sørensen Målmandstræner 2873 7475 m.sorensen@live.dk
         
U17/U19 piger Leif Kellberg Træner 2311 6493 leif_gitte@hotmail.com
  Henrik Samson Holdleder 2069 0778 hsamson@live.dk
  Amanda Samson Hjælpetræner 2521 0060  
  Kasper Brockhoff Hjælpetræner 2118 3331 kasperbrockhoff@gmail.com
         
Damesenior 3
(serie 2)
Kathrine Blicher Christensen Træner 2627 9439 kathrineblicherchristensen@gmail.com
Damesenior 1
(serie 4)
Cecilie Bisgaard Træner 4160 0796 cecilie@fampetersen.dk
  Sarah Bendtsen Holdleder 4263 0200 bendtsen1997@hotmail.com
         
Damesenior 2
(serie 2)
Pernille Daae Holdleder 2299 7405  
         
Herresenior
(serie 1 og 4) 
Kenneth Aarøe Træner 2078 1068 kennethaaroe@hotmail.com
         
Five-a-side Henrik Samson Koordinator 2269 0778 hsamson@live.dk
         
Kidz/Lykkeliga Ulla Lundgaard Koordinator 2334 5604  
  Karina Greve Koordinator 2843 6266