NÅLE- & REGIONSSTÆVNE 6-13-ÅRIGE, RANDERS ATLETIKSTADION tirsdag den 28. maj 2019
Resultatliste - Samlet
NÅLE- & REGIONSSTÆVNE 6-13-ÅRIGE, RANDERS ATLETIKSTADION tirsdag den 28. maj 2019
Piger under 7 år
Pl. Nr Navn Årgang Klub Øvelser I alt
14 Ada Holst Gretlund2012Randers Freja40m600mBo 1107
7,93s(429)2.33,30(343)2,48m(465)12,13m(213) Guld
23 Saga Juul Eskildsen2013Randers Freja40m600mKu 828
9,39s(226)2.54,30(198)1,91m(270)2,51m(332) Sølv
Piger 9 år
Pl. Nr Navn Årgang Klub Øvelser I alt
119 Dagmar Kreiberg Skou2010Århus 190040m600mBo 1819
7,03s(802)2.24,20(421)3,24m(740)13,93m(277) Guld
218 Laura Juhl Lund2010Århus 190040m600mBo 1061
8,64s(320)2.51,70(216)2,39m(433)14,79m(308) Bronze
320 Johanne Winther Tørring2010Århus 190040m600mBo 964
8,18s(378)2.53,00(207)2,59m(505)8,40m(81) Bronze
421 Sofie Kalsmose Jakobsen2010Århus 190040m600mBo 0
Ikke udførtIkke udførtIkke udførtIkke udført Ingen
411 Sarah Vilum Grevsen2010Randers Freja40m600mKu 0
Ikke udførtIkke udførtIkke udførtIkke udført Ingen
Drenge under 7 år
Pl. Nr Navn Årgang Klub Øvelser I alt
17 Mads Emil Holst Ginnerup2012BMI Atletik40m600mBo 856
8,39s(324)2.40,30(255)2,21m(260)19,50m(272) Sølv
25 Rasmus Lagoni2013Randers Freja40m600mBo 661
8,69s(285)3.00,10(114)2,26m(274)12,70m(102) Bronze
36 Linus Nurray2012Randers Freja40m600mBo 434
9,35s(200)3.10,70(38)2,12m(234)7,23m(0) Bronze
41 Vilhelm Holm Milo2012Randers Freja40m600mBo 327
9,73s(151)3.27,80(0)1,90m(171)8,80m(5) Badge
52 Christian Kaas Mathiasen2012Randers Freja40m600mBo 0
Ikke udførtIkke udførtIkke udførtIkke udført Ingen
Drenge 9 år
Pl. Nr Navn Årgang Klub Øvelser I alt
115 Frederik Lagoni2010Randers Freja40m600mBo 1860
7,06s(707)2.10,80(630)3,41m(612)30,73m(541) Guld
212 Alvin Juul Eskildsen2010Randers Freja40m600mKu 1656
7,02s(723)2.27,40(347)3,09m(516)4,37m(417) Sølv
314 Erik Nørgaard2010Randers Freja40m600mKu 1611
7,06s(707)2.08,30(692)3,06m(507)4,18m(397) Sølv
417 Benjamin Arensbach2010Randers Freja40m600mKu 1570
7,26s(624)2.29,40(333)3,02m(495)4,70m(451) Sølv
516 Rasmus Olesen2010Randers Freja40m600mBo 1391
7,24s(632)2.37,70(274)2,93m(469)20,19m(290) Sølv
69 Kristoffer Fog Jakobsen2010HI Skanderborg40m600mBo 1360
7,38s(574)2.10,80(630)2,68m(394)22,02m(336) Sølv
713 Olav Holst Gretlund2010Randers Freja40m600mBo 1340
7,26s(624)2.19,00(425)2,94m(472)18,37m(244) Sølv
810 Asger Holm Milo2010Randers Freja40m600mKu 905
8,60s(297)2.38,20(270)2,43m(323)3,48m(285) Badge
98 Ludwig Palm2010HI Skanderborg40m600mKu 0
Ikke udførtIkke udførtIkke udførtIkke udført Ingen
Genereret af Mangekamp version 3.2.0.0 mandag den 3. juni 2019 klokken 17:59
    
RANDERS SPORTSKLUB FREJA, Mariagervej 180, 8920 Randers NV, E-Mail
edit | powered by &Rcms | sitemap