den 11.og 12.feb 2017 på Langvang Atletikhal, PROGRAM, Arrangør: Randers Freja Atletik

PROGRAM
den 11.og 12.feb 2017 på Langvang Atletikhal
Arrangør: Randers Freja Atletik


  MÆND SENIOR - 1500 METERLØR KL. 12.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
196   JENSEN Jens Søndergaard -1986AGF
2128   BROZ August -1996Randers Freja
3123   HALL Magnus Nyman -1999Aarhus 1900
4125   DAHL-JESSEN Mikkel -1994AGF
5124   GREGERSEN Rasmus -1995Herning GF/AM
6126   KORTBÆK Emil -1995Viborg AM
7131   ØSTERGAARD Charlie -1986Aarhus 1900
8127   JOHNSEN Michael -1992Randers Freja


  MÆND 35-39 ÅR - STANGSPRINGLØR KL. 12.15  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1118   THORSEN Kenneth -1981Hvidovre Atletik


  MÆND 40-44 ÅR - STANGSPRINGLØR KL. 12.15  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
118   HAHN Christoffer Holst -1974FIF Frederikberg


  MÆND 45-49 ÅR - STANGSPRINGLØR KL. 12.15  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
174   KYNDBØL Morten -1968Odense Atletik


  MÆND 55-59 ÅR - STANGSPRINGLØR KL. 12.15  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1643.40  ANDERSEN Klaus -1959Skive AM
2113   RASMUSSEN Per Egge -1959Randers Freja
373   SØRENSEN Mogens -1959Odense Atletik


  MÆND 75-79 ÅR - STANGSPRINGLØR KL. 12.15  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
177   BJERRE Peter -1942Aarhus 1900


  KVINDER 45-49 ÅR - HAMMERKASTLØR KL. 12.15  


  ( 4.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1107   RAMSGAARD Annitta -1971AK Holstebro


  KVINDER 55-59 ÅR - HAMMERKASTLØR KL. 12.15  


  ( 3.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
122   ESKILDSEN Kirsten -1962Aabenraa IG


  KVINDER 60-64 ÅR - HAMMERKASTLØR KL. 12.15  


  ( 3.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1122   JENSEN Anne Kristine -1954Aalborg AM


  KVINDER 65-69 ÅR - HAMMERKASTLØR KL. 12.15  


  ( 3.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1117   FALDAGER Inge -1948Hvidovre Atletik


  KVINDER 70-74 ÅR - HAMMERKASTLØR KL. 12.15  


  ( 3.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
15   ONSBERG Kirsten -1944Hvide Sande


  MÆND 50-54 ÅR - HAMMERKASTLØR KL. 12.15  


  ( 6.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1104   HANSEN Torben -1966AK Holstebro


  MÆND 55-59 ÅR - HAMMERKASTLØR KL. 12.15  


  ( 6.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
123   JENSEN Tom O. -1960Esbjerg AM
256   SABROE Per -1959Herning GF/AM


  MÆND 70-74 ÅR - HAMMERKASTLØR KL. 12.15  


  ( 4.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
16537.14  HANSEN Knud V. -1945Skive AM
227   RAVN Jakob -1933Horsens Orienteringsklub
354   HØYER Knud -1946Greve Atletik


  MÆND 75-79 ÅR - HAMMERKASTLØR KL. 12.15  


  ( 4.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
179   BRUNTT Flemming -1939Aarhus 1900


  PIGER 16 ÅR - 60 METERLØR KL. 12.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1119   JEPSEN Misja -2001Hvidovre Atletik


  KVINDER SENIOR - 60 METERLØR KL. 12.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
188   LARSEN Frederikke Dam -1991AGF
295   BØYE Jukie -2000AGF


  KVINDER 30-34 ÅR - 60 METERLØR KL. 12.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1110   GEHRT Astrid -1897FIF Frederikberg


  KVINDER 35-39 ÅR - 60 METERLØR KL. 12.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1115   LEVY Marie Louise -1979Hvidovre Atletik


  KVINDER 45-49 ÅR - 60 METERLØR KL. 12.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1101   HOLM Ann Berit -1970Sparta
253   JEPSEN Mette -1970Hvidovre Atletik
341   BORGHOLM Pernille -1972Vejle IF


  KVINDER 50-54 ÅR - 60 METERLØR KL. 12.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1139.10  OWILD Tini -1964FIF Frederikberg
229   MICHELSEN Gunhild -1963Slagelse Atletik Delta


  KVINDER 55-59 ÅR - 60 METERLØR KL. 12.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
159   BOE Maja -1960Aalborg Øsr Road Runners
215   HANSEN Edith -1957Randers Freja
322   ESKILDSEN Kirsten -1962Aabenraa IG


  KVINDER 65-69 ÅR - 60 METERLØR KL. 12.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
132   STIGSEN Sonja Sieg -1951Viborg AM


  KVINDER 70-74 ÅR - 60 METERLØR KL. 12.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
158   BLUHM Ingala -1946Herning GF/AM
2121   HOUGAARD Ulla -1945Aalborg AM


  MÆND SENIOR - 60 METERLØR KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
189   PEDERSEN Casper Spure -1992AGF
294   ELKROG Daniel -1989AGF


  MÆND 30-34 ÅR - 60 METERLØR KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1127.11  YARZDANYAR Daryoush -1986FIF Frederikberg
293   DAM Olaf -1986AGF


  MÆND 35-39 ÅR - 60 METERLØR KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
183   WESTERGAARD Morten -1979Aarhus 1900
2105   JENSEN Anders Juul -1980AK Holstebro
360   KLINKSGAARD Mads -1979Aalborg Øsr Road Runners


  MÆND 40-44 ÅR - 60 METERLØR KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1257.27  KAASTRUP Rene -1975Skive AM
297.60  JØRGENSEN Brian O. -1974KIF
349   SØGAARD Thomas -1977Randers Freja
424   SCHOLDAN Henrik -1973Vidar
563   ANDERSEN Anders Kørner -1975Randers Freja


  MÆND 45-49 ÅR - 60 METERLØR KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
162   BOE Karl -1968Aalborg Øsr Road Runners
291   HANNESTAD Steen -1971AGF


  MÆND 50-54 ÅR - 60 METERLØR KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1102   TRAJKOVSKI Claus -1965Sparta
292   LUCHT Peter -1965AGF
32   RICH Robin -1967KIF
4132   OLSEN Jann -1967Vejle IF


  MÆND 55-59 ÅR - 60 METERLØR KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1648.50  ANDERSEN Klaus -1959Skive AM
273   SØRENSEN Mogens -1959Odense Atletik
316   SØNDERGAARD Lars -1960Randers Freja
423   JENSEN Tom O. -1960Esbjerg AM
552   JØRGENSEN Erling -1958Herning GF/AM
6106   OLESEN Jesper -1961AK Holstebro
742   HANSEN Morten Mikael -1959Randers Freja


  MÆND 60-64 ÅR - 60 METERLØR KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
13   LARSEN Steen Skovgaard -1954Greve Atletik
214   HANSEN Jesper Harding -1953Randers Freja
336   KRISTTHORSSON Benedikt -1953Viborg AM


  MÆND 65-69 ÅR - 60 METERLØR KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
14   CHRISTIANSEN Ole -1952Aarhus 1900


  MÆND 70-74 ÅR - 60 METERLØR KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
199   PLAMBOECK Jørgen Wittrup -1946IK Olympia


  MÆND 80-84 ÅR - 60 METERLØR KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
167   ANDERSEN Henry -1934Skive AM


  KVINDER 45-49 ÅR - 400 METERLØR KL. 13.45  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1411.15.99  BORGHOLM Pernille -1972Vejle IF
2101   HOLM Ann Berit -1970Sparta


  KVINDER 55-59 ÅR - 400 METERLØR KL. 13.45  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
159   BOE Maja -1960Aalborg Øsr Road Runners


  MÆND SENIOR - 400 METERLØR KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
189   PEDERSEN Casper Spure -1992AGF


  MÆND 30-34 ÅR - 400 METERLØR KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
15154.80  SLOTH Christoffer -1985Aalborg AM


  MÆND 35-39 ÅR - 400 METERLØR KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1105   JENSEN Anders Juul -1980AK Holstebro
260   KLINKSGAARD Mads -1979Aalborg Øsr Road Runners
390   CHRISTIANSEN David -1982AGF


  MÆND 40-44 ÅR - 400 METERLØR KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1953.00  JØRGENSEN Brian O. -1974KIF
285   ØSTERGAARD Jesper -1973Aarhus 1900


  MÆND 45-49 ÅR - 400 METERLØR KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
155   MORAN Carlos -1970Herning GF/AM
228   ANDERSEN Michael Skifter -1969Slagelse Atletik Delta


  MÆND 50-54 ÅR - 400 METERLØR KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1381.04.97  MIKKELSEN Søren H. -1967Vejle IF
261   CHRISTIANSEN Jesper -1963Aalborg Øsr Road Runners
32   RICH Robin -1967KIF
486   ZAATRI Rachid -1966Aarhus 1900


  MÆND 55-59 ÅR - 400 METERLØR KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
152   JØRGENSEN Erling -1958Herning GF/AM
282   ANDERSEN Poul Wett -1962Aarhus 1900


  MÆND 60-64 ÅR - 400 METERLØR KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1100   JENSEN Henning Steffan -1954Sparta


  MÆND 65-69 ÅR - 400 METERLØR KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
14   CHRISTIANSEN Ole -1952Aarhus 1900


  MÆND 70-74 ÅR - 400 METERLØR KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1114   KOLDKJÆR Leif -1943Atletica Horsens


  MÆND 75-79 ÅR - 400 METERLØR KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
177   BJERRE Peter -1942Aarhus 1900


  KVINDER 40-44 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 14.30  


  ( 4.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
111   ROUSING Dorte -1975Randers Freja


  KVINDER 45-49 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 14.30  


  ( 4.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
121   NIELSEN Helle Guldborg -1971Aabenraa IG


  KVINDER 50-54 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 14.30  


  ( 3.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
129   MICHELSEN Gunhild -1963Slagelse Atletik Delta


  KVINDER 55-59 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 14.30  


  ( 3.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
126   RIBJERG Gerda -1960Fremad Holbæk
222   ESKILDSEN Kirsten -1962Aabenraa IG


  KVINDER 60-64 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 14.30  


  ( 3.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1122   JENSEN Anne Kristine -1954Aalborg AM


  KVINDER 65-69 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 14.30  


  ( 3.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1117   FALDAGER Inge -1948Hvidovre Atletik


  KVINDER 70-74 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 14.30  


  ( 3.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1121   HOUGAARD Ulla -1945Aalborg AM
25   ONSBERG Kirsten -1944Hvide Sande


  KVINDER 60-64 ÅR - DISKOSKASTLØR KL. 14.30  


  ( 1.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1122   JENSEN Anne Kristine -1954Aalborg AM


  KVINDER 35-39 ÅR - 60 METER HÆKLØR KL. 14.45  


  ( 83.8 CM, 5 HÆKKE, 13.00 / 8.50 / 13.00 )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1115   LEVY Marie Louise -1979Hvidovre Atletik


  KVINDER 50-54 ÅR - 60 METER HÆKLØR KL. 14.45  


  ( 76.2 CM, 5 HÆKKE, 12.00 / 7.00 / 20.00 )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
129   MICHELSEN Gunhild -1963Slagelse Atletik Delta


  KVINDER 65-69 ÅR - 60 METER HÆKLØR KL. 14.45  


  ( 68.6 CM, 5 HÆKKE, 12.00 / 7.00 / 20.00 )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
132   STIGSEN Sonja Sieg -1951Viborg AM


  MÆND 40-44 ÅR - 60 METER HÆKLØR KL. 15.00  


  ( 99.1 CM, 5 HÆKKE, 13.72 / 9.14 / 9.72 )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
149   SØGAARD Thomas -1977Randers Freja


  MÆND 45-49 ÅR - 60 METER HÆKLØR KL. 15.00  


  ( 99.1 CM, 5 HÆKKE, 13.72 / 9.14 / 9.72 )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
128   ANDERSEN Michael Skifter -1969Slagelse Atletik Delta


  MÆND 55-59 ÅR - 60 METER HÆKLØR KL. 15.00  


  ( 76.2 CM, 5 HÆKKE, 12.00 / 8.00 / 16.00 )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1113   RASMUSSEN Per Egge -1959Randers Freja
244   PEDERSEN Knud Erik -1960FIF Hillerød


  MÆND 75-79 ÅR - 60 METER HÆKLØR KL. 15.00  


  ( 76.2 CM, 5 HÆKKE, 12.00 / 7.00 / 20.00 )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
177   BJERRE Peter -1942Aarhus 1900


  MÆND 80-84 ÅR - 60 METER HÆKLØR KL. 15.00  


  ( 68.6 CM, 5 HÆKKE, 12.00 / 7.00 / 20.00 )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
139   PEDERSEN Clark -1935Vejle IF


  KVINDER 35-39 ÅR - TRESPRINGLØR KL. 15.00  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1115   LEVY Marie Louise -1979Hvidovre Atletik


  KVINDER 65-69 ÅR - TRESPRINGLØR KL. 15.00  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
132   STIGSEN Sonja Sieg -1951Viborg AM
2116   NIELSEN Karsten -1965Hvidovre Atletik


  MÆND 35-39 ÅR - TRESPRINGLØR KL. 15.00  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1105   JENSEN Anders Juul -1980AK Holstebro


  MÆND 45-49 ÅR - TRESPRINGLØR KL. 15.00  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
128   ANDERSEN Michael Skifter -1969Slagelse Atletik Delta


  MÆND 55-59 ÅR - TRESPRINGLØR KL. 15.00  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1113   RASMUSSEN Per Egge -1959Randers Freja


  MÆND 60-64 ÅR - TRESPRINGLØR KL. 15.00  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
134   JENSEN Jens Peter -1955Viborg AM


  MÆND 70-74 ÅR - TRESPRINGLØR KL. 15.00  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
199   PLAMBOECK Jørgen Wittrup -1946IK Olympia


  MÆND 35-39 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 15.10  


  ( 7.26 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1105   JENSEN Anders Juul -1980AK Holstebro


  MÆND 40-44 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 15.10  


  ( 7.26 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
179   BRUNTT Flemming -1939Aarhus 1900
280   KIRIAKOS Wissam -1976Aarhus 1900


  MÆND 45-49 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 15.10  


  ( 7.26 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
120   SEEDORF-PEDERSEN Jesper -1970Randers Freja


  MÆND 50-54 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 15.10  


  ( 6.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
192   LUCHT Peter -1965AGF
286   ZAATRI Rachid -1966Aarhus 1900
357   MAGILL Michael -1956Herning GF/AM


  KVINDER 45-49 ÅR - 1500 METERLØR KL. 15.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1435.48.99  ANDERSEN Trine B. -1968Blovstrød Løverne


  KVINDER 55-59 ÅR - 1500 METERLØR KL. 15.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
159   BOE Maja -1960Aalborg Øsr Road Runners


  KVINDER 65-69 ÅR - 1500 METERLØR KL. 15.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
133   JENSEN Ingerlise Villum -1949Viborg AM


  MÆND 30-34 ÅR - 1500 METERLØR KL. 15.45  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
196   JENSEN Jens Søndergaard -1986AGF


  MÆND 35-39 ÅR - 1500 METERLØR KL. 15.45  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1105   JENSEN Anders Juul -1980AK Holstebro
260   KLINKSGAARD Mads -1979Aalborg Øsr Road Runners
383   WESTERGAARD Morten -1979Aarhus 1900


  MÆND 40-44 ÅR - 1500 METERLØR KL. 15.45  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1314.15.56  ABRAHAMSSON Bo -1976KIF


  MÆND 45-49 ÅR - 1500 METERLØR KL. 15.45  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
110   FROBERG Kjeld -1970Aarhus 1900
262   BOE Karl -1968Aalborg Øsr Road Runners


  MÆND 50-54 ÅR - 1500 METERLØR KL. 15.45  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1194.30.75  HANSEN Michael Pilegaard -1967Bagsværd Atletik Club
274.50.99  HANSEN Teddy -1966Viking Atletik
338   MIKKELSEN Søren H. -1967Vejle IF


  MÆND 55-59 ÅR - 1500 METERLØR KL. 15.45  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
182   ANDERSEN Poul Wett -1962Aarhus 1900


  MÆND 60-64 ÅR - 1500 METERLØR KL. 15.45  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
168   VESTERGAARD Lars -1956Skive AM
230   BUCH Jens -1956Holbæk Løbe & Motionsklub
3100   JENSEN Henning Steffan -1954Sparta


  MÆND 65-69 ÅR - 1500 METERLØR KL. 15.45  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
185.01.95  CHRISTENSEN Tom Elmer -1949IK Hellas
235 DNS LUND Hans Erik -1952Viborg AM


  MÆND 55-59 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 15.45  


  ( 6.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
144   PEDERSEN Knud Erik -1960FIF Hillerød
256   SABROE Per -1959Herning GF/AM
323   JENSEN Tom O. -1960Esbjerg AM


  MÆND 60-64 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 15.45  


  ( 5.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
134   JENSEN Jens Peter -1955Viborg AM
236   KRISTTHORSSON Benedikt -1953Viborg AM
33   LARSEN Steen Skovgaard -1954Greve Atletik


  MÆND 70-74 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 15.45  


  ( 4.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
154   HØYER Knud -1946Greve Atletik
276   MAJERCIK Tichomir -1947Odense Atletik


  MÆND 75-79 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 15.45  


  ( 4.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
177   BJERRE Peter -1942Aarhus 1900
279   BRUNTT Flemming -1939Aarhus 1900


  KVINDER SENIOR - 200 METERSØN KL. 11.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
188   LARSEN Frederikke Dam -1991AGF
295   BØYE Jukie -2000AGF


  KVINDER 45-49 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
14113.03  BORGHOLM Pernille -1972Vejle IF
253   JEPSEN Mette -1970Hvidovre Atletik


  KVINDER 50-54 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
129   MICHELSEN Gunhild -1963Slagelse Atletik Delta


  KVINDER 55-59 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
159   BOE Maja -1960Aalborg Øsr Road Runners


  KVINDER 70-74 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1121   HOUGAARD Ulla -1945Aalborg AM


  KVINDER 75-79 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
198   KIEDERLE Inger -1942Atletica Horsens


  KVINDER 50-54 ÅR - HØJDESPRINGSØN KL. 11.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
129   MICHELSEN Gunhild -1963Slagelse Atletik Delta


  KVINDER 55-59 ÅR - HØJDESPRINGSØN KL. 11.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
122   ESKILDSEN Kirsten -1962Aabenraa IG


  KVINDER 65-69 ÅR - HØJDESPRINGSØN KL. 11.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1117   FALDAGER Inge -1948Hvidovre Atletik


  KVINDER 70-74 ÅR - HØJDESPRINGSØN KL. 11.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
15   ONSBERG Kirsten -1944Hvide Sande


  KVINDER 45-49 ÅR - VÆGTKASTSØN KL. 11.00  


  ( 9.08 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1107   RAMSGAARD Annitta -1971AK Holstebro


  KVINDER 60-64 ÅR - VÆGTKASTSØN KL. 11.00  


  ( 5.45 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1122   JENSEN Anne Kristine -1954Aalborg AM


  KVINDER 65-69 ÅR - VÆGTKASTSØN KL. 11.00  


  ( 5.45 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1117   FALDAGER Inge -1948Hvidovre Atletik


  KVINDER 70-74 ÅR - VÆGTKASTSØN KL. 11.00  


  ( 5.45 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
15   ONSBERG Kirsten -1944Hvide Sande


  MÆND 55-59 ÅR - VÆGTKASTSØN KL. 11.00  


  ( 11.34 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
123   JENSEN Tom O. -1960Esbjerg AM
256   SABROE Per -1959Herning GF/AM


  MÆND 70-74 ÅR - VÆGTKASTSØN KL. 11.00  


  ( 7.26 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
16513.87  HANSEN Knud V. -1945Skive AM
254   HØYER Knud -1946Greve Atletik
327   RAVN Jakob -1933Horsens Orienteringsklub


  MÆND SENIOR - 200 METERSØN KL. 11.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
189   PEDERSEN Casper Spure -1992AGF


  MÆND 30-34 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
11223.20  YARZDANYAR Daryoush -1986FIF Frederikberg
293   DAM Olaf -1986AGF


  MÆND 35-39 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
183   WESTERGAARD Morten -1979Aarhus 1900
290   CHRISTIANSEN David -1982AGF


  MÆND 40-44 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
12523.19  KAASTRUP Rene -1975Skive AM
2924.00  JØRGENSEN Brian O. -1974KIF
385   ØSTERGAARD Jesper -1973Aarhus 1900


  MÆND 45-49 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
191   HANNESTAD Steen -1971AGF
262   BOE Karl -1968Aalborg Øsr Road Runners


  MÆND 50-54 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1132   OLSEN Jann -1967Vejle IF
286   ZAATRI Rachid -1966Aarhus 1900
361   CHRISTIANSEN Jesper -1963Aalborg Øsr Road Runners
492   LUCHT Peter -1965AGF


  MÆND 55-59 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
152   JØRGENSEN Erling -1958Herning GF/AM
242   HANSEN Morten Mikael -1959Randers Freja
344   PEDERSEN Knud Erik -1960FIF Hillerød


  MÆND 60-64 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
136   KRISTTHORSSON Benedikt -1953Viborg AM
2100   JENSEN Henning Steffan -1954Sparta
33   LARSEN Steen Skovgaard -1954Greve Atletik


  MÆND 65-69 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
197   SØRENSEN Ole -1950Atletica Horsens


  MÆND 70-74 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1114   KOLDKJÆR Leif -1943Atletica Horsens
299   PLAMBOECK Jørgen Wittrup -1946IK Olympia


  MÆND 75-79 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
177   BJERRE Peter -1942Aarhus 1900


  MÆND 80-84 ÅR - 200 METERSØN KL. 11.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1112   JENSEN Arne -1937Vejle IF


  MÆND 35-39 ÅR - HØJDESPRINGSØN KL. 12.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1118   THORSEN Kenneth -1981Hvidovre Atletik


  MÆND 40-44 ÅR - HØJDESPRINGSØN KL. 12.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
118   HAHN Christoffer Holst -1974FIF Frederikberg


  MÆND 55-59 ÅR - HØJDESPRINGSØN KL. 12.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1401.40  KRARUP Kristian -1960Vejle IF
2113   RASMUSSEN Per Egge -1959Randers Freja
344   PEDERSEN Knud Erik -1960FIF Hillerød


  MÆND 60-64 ÅR - HØJDESPRINGSØN KL. 12.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
134   JENSEN Jens Peter -1955Viborg AM
23   LARSEN Steen Skovgaard -1954Greve Atletik


  MÆND 75-79 ÅR - HØJDESPRINGSØN KL. 12.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
177   BJERRE Peter -1942Aarhus 1900


  MÆND 80-84 ÅR - HØJDESPRINGSØN KL. 12.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
167   ANDERSEN Henry -1934Skive AM


  KVINDER 45-49 ÅR - 800 METERSØN KL. 12.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1432.54.89  ANDERSEN Trine B. -1968Blovstrød Løverne


  KVINDER 55-59 ÅR - 800 METERSØN KL. 12.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
159   BOE Maja -1960Aalborg Øsr Road Runners


  KVINDER 65-69 ÅR - 800 METERSØN KL. 12.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
133   JENSEN Ingerlise Villum -1949Viborg AM


  KVINDER 75-79 ÅR - 800 METERSØN KL. 12.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
198   KIEDERLE Inger -1942Atletica Horsens


  MÆND 30-34 ÅR - 800 METERSØN KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1512.00.381.59.53 SLOTH Christoffer -1985Aalborg AM


  MÆND 35-39 ÅR - 800 METERSØN KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
183   WESTERGAARD Morten -1979Aarhus 1900
284   JESSEN Christian Møller -1979Aarhus 1900


  MÆND 40-44 ÅR - 800 METERSØN KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1172.14.99  HANSEN Lars -1975Køge Atletik
21   SKOVLUND Michael Pedersen -1973KIF


  MÆND 45-49 ÅR - 800 METERSØN KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
162   BOE Karl -1968Aalborg Øsr Road Runners
255   MORAN Carlos -1970Herning GF/AM


  MÆND 50-54 ÅR - 800 METERSØN KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1192.10.56  HANSEN Michael Pilegaard -1967Bagsværd Atletik Club
2382.25.03  MIKKELSEN Søren H. -1967Vejle IF
361   CHRISTIANSEN Jesper -1963Aalborg Øsr Road Runners


  MÆND 55-59 ÅR - 800 METERSØN KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
152   JØRGENSEN Erling -1958Herning GF/AM


  MÆND 60-64 ÅR - 800 METERSØN KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1100   JENSEN Henning Steffan -1954Sparta
230   BUCH Jens -1956Holbæk Løbe & Motionsklub


  MÆND 65-69 ÅR - 800 METERSØN KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
182.27.95  CHRISTENSEN Tom Elmer -1949IK Hellas
297   SØRENSEN Ole -1950Atletica Horsens


  MÆND 70-74 ÅR - 800 METERSØN KL. 13.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1114   KOLDKJÆR Leif -1943Atletica Horsens


  KVINDER 40-44 ÅR - DISKOSKASTSØN KL. 13.00  


  ( 1.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
111   ROUSING Dorte -1975Randers Freja


  KVINDER 65-69 ÅR - DISKOSKASTSØN KL. 13.00  


  ( 1.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1117   FALDAGER Inge -1948Hvidovre Atletik


  KVINDER 70-74 ÅR - DISKOSKASTSØN KL. 13.00  


  ( 1.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
15   ONSBERG Kirsten -1944Hvide Sande


  MÆND 50-54 ÅR - DISKOSKASTSØN KL. 13.00  


  ( 1.5 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
157   MAGILL Michael -1956Herning GF/AM


  MÆND 55-59 ÅR - DISKOSKASTSØN KL. 13.00  


  ( 1.5 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
156   SABROE Per -1959Herning GF/AM
278   CHRISTENS Svend Lykkemark -1958Aarhus 1900
323   JENSEN Tom O. -1960Esbjerg AM


  MÆND 70-74 ÅR - DISKOSKASTSØN KL. 13.00  


  ( 1.0 KG )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
127   RAVN Jakob -1933Horsens Orienteringsklub
254   HØYER Knud -1946Greve Atletik


  KVINDER 35-39 ÅR - LÆNGDESPRINGSØN KL. 13.40  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1115   LEVY Marie Louise -1979Hvidovre Atletik


  KVINDER 45-49 ÅR - LÆNGDESPRINGSØN KL. 13.40  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
16   MØLLER Christina Kjær -1969NGIF Nyborg
253   JEPSEN Mette -1970Hvidovre Atletik


  KVINDER 50-54 ÅR - LÆNGDESPRINGSØN KL. 13.40  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
129   MICHELSEN Gunhild -1963Slagelse Atletik Delta


  KVINDER 40-44 ÅR - 3000 METERSØN KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
171   FISCHER Annemette Scheel -1975Odense Atletik


  KVINDER 45-49 ÅR - 3000 METERSØN KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
14312.10.40  ANDERSEN Trine B. -1968Blovstrød Løverne
24112.30.99  BORGHOLM Pernille -1972Vejle IF


  KVINDER 50-54 ÅR - 3000 METERSØN KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
147   PALLESEN Susanne -1967Aarhus 1900


  KVINDER 65-69 ÅR - 3000 METERSØN KL. 14.00  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
166   GRAM Marianne -1950Skive AM


  MÆND 30-34 ÅR - 3000 METERSØN KL. 14.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
148   BRUUN Emil Kynde -1984Randers Freja


  MÆND 35-39 ÅR - 3000 METERSØN KL. 14.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1109   ANDERSEN Steffan -1981Esbjerg AM
2111   SKOV Nicholas Vinther -1979Aarhus 1900


  MÆND 40-44 ÅR - 3000 METERSØN KL. 14.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1318.55.61  ABRAHAMSSON Bo -1976KIF
2179.45.99  HANSEN Lars -1975Køge Atletik
381   BENGTSEN Laust Junker -1974Aarhus 1900


  MÆND 45-49 ÅR - 3000 METERSØN KL. 14.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
172   LAU Henrik -1971Odense Atletik


  MÆND 50-54 ÅR - 3000 METERSØN KL. 14.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1710.30.99  HANSEN Teddy -1966Viking Atletik
250   CLAUSEN Søren Schultz -1967Atletica Horsens
338   MIKKELSEN Søren H. -1967Vejle IF
470   HALSAGARD Annfinn -1963Skive AM
575   GRENAA Poul -1966Odense Atletik
646   NIELSEN Anders Lade -1966Aarhus 1900
769   CHRISTENSEN Per H. -1966Skive AM


  MÆND 55-59 ÅR - 3000 METERSØN KL. 14.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
145   BJERG Per -1960Aarhus 1900


  MÆND 60-64 ÅR - 3000 METERSØN KL. 14.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
130   BUCH Jens -1956Holbæk Løbe & Motionsklub


  MÆND 65-69 ÅR - 3000 METERSØN KL. 14.30  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1811.05.80  CHRISTENSEN Tom Elmer -1949IK Hellas
297   SØRENSEN Ole -1950Atletica Horsens


  MÆND 40-44 ÅR - LÆNGDESPRINGSØN KL. 14.30  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
163   ANDERSEN Anders Kørner -1975Randers Freja
249   SØGAARD Thomas -1977Randers Freja
318   HAHN Christoffer Holst -1974FIF Frederikberg


  MÆND 45-49 ÅR - LÆNGDESPRINGSØN KL. 14.30  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
155   MORAN Carlos -1970Herning GF/AM


  MÆND 50-54 ÅR - LÆNGDESPRINGSØN KL. 14.30  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1116   NIELSEN Karsten -1965Hvidovre Atletik
286   ZAATRI Rachid -1966Aarhus 1900
392   LUCHT Peter -1965AGF
4132   OLSEN Jann -1967Vejle IF


  MÆND 55-59 ÅR - LÆNGDESPRINGSØN KL. 14.30  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1404.40  KRARUP Kristian -1960Vejle IF
244   PEDERSEN Knud Erik -1960FIF Hillerød
3113   RASMUSSEN Per Egge -1959Randers Freja


  MÆND 60-64 ÅR - LÆNGDESPRINGSØN KL. 14.30  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1373.71  LAUSTEN Ove -1954Vejle IF
236   KRISTTHORSSON Benedikt -1953Viborg AM


  MÆND 70-74 ÅR - LÆNGDESPRINGSØN KL. 14.30  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
199   PLAMBOECK Jørgen Wittrup -1946IK Olympia


  MÆND 75-79 ÅR - LÆNGDESPRINGSØN KL. 14.30  


  ( PLANKE )


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
177   BJERRE Peter -1942Aarhus 1900


  MÆND 50-54 ÅR - 4 X 200 M STAFETSØN KL. 15.15  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1     Aarhus 1900


  MÆND 55-59 ÅR - 4 X 200 M STAFETSØN KL. 15.15  


#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1     AK Holstebro



Genereret af MARS version 2.0.0.405 onsdag den 8. februar 2017 klokken 13:42


      
RANDERS SPORTSKLUB FREJA, Mariagervej 180, 8920 Randers NV, E-Mail
edit | powered by &Rcms | sitemap