Fodboldafdelingens gruppeledelser
 
Gruppe Funktion Efternavn Fornavne Mail Telefon
Sportsligt udvalg Medlem Andersen Henrik Libach henriklibach@yahoo.dk 31351070
  Medlem Skrubbeltrang Peter pskrubbel@gmail.com 20451888
  Sekretær MANGLER      
  Sportschef Rosenqvist Benny Østerby bero@outlook.dk 60162415
  Ungdomskonsulent Pedersen Alex Stæhr alex.staehr@skolekom.dk 20152006
Sportslige hovedfunktioner Sportschef Rosenqvist Benny Østerby bero@outlook.dk 60162415
  T+-træner Jensen Claus Stenum claus.stenum.jensen@skolekom.dk 86415353
  Talentchef Elstrup Peter Dahl pe@randersfc.dk 25602151
  Ungdomskonsulent Pedersen Alex Stæhr alex.staehr@skolekom.dk 20152006
FSK & Talentudvikling FSK-klubkontakt Lauridsen Bjarne Ulrich bjarne.lauridsen@tradium.dk 86401884
  FSK-koordin.Rds. Kjeldsen Jørgen Jorgen.Kjeldsen@duroc.com 86413354
  FSK-koordinator Pedersen Alex Stæhr alex.staehr@skolekom.dk 20152006
Herresen. & U19-ledelse Bestyrelseskontakt Andersen Henrik Libach henriklibach@yahoo.dk 31351070
  Gruppeleder Jørgensen Michael S. msjfjord@gmail.com 41620282
  Årgangsleder 1999-00 Damgaard Tonny damgaard1970@hotmail.com 29206250
U13-19 Freja/RFC-talentledelse Randers FC Andersen Thomas Rostgaard tra@randersfc.dk  
  Randers FC Bertelsen Rasmus rb@randersfc.dk 24225805
  Randers FC Elstrup Peter Dahl pe@randersfc.dk 25602151
  Randers Freja Knudsen Lars Willemoes lwk@mail.dk 23345090
  Randers Freja MANGLER      
  Sekretær MANGLER      
U13-17-ledelse Bestyrelseskontakt Hansen Torben drtorbenhansen@hotmail.com 86433571
  Gruppeleder MANGLER      
  Økonomi Skrubbeltrang Peter pskrubbel@gmail.com 20451888
  Årgangsleder 2001 Juel Trine trine.juel@elromail.dk 20723966
  Årgangsleder 2002 Frydensberg Dorthe aargangsleder2002@gmail.com 29662880
  Årgangsleder 2002 Lyhne Marianne aargangsleder2002@gmail.com 24675868
  Årgangsleder 2004 Thomsen Lars larsmthomsen@hotmail.com 61680893
  Årgangsleder 2005 Rasmussen Bo Wormslev b.wormslev@hotmail.com 30856370
U05-12-ledelse Gruppeleder MANGLER      
  Økonomi Skrubbeltrang Peter pskrubbel@gmail.com 20451888
  Årgangsleder 2006 Rasmussen Morten Morten@mcrasmussen.dk 87120102
  Årgangsleder 2007 Jensen Sten Kjeldsen stema@post.tele.dk 26224550
  Årgangsleder 2008 Kam Morten mortenkam@hotmail.com 60520648
  Årgangsleder 2009 Rasmussen Lars Schifter lars.rasmussen41@oestervangsskolen.dk 20836585
  Årgangsleder 2010 Holbech Tanja Maria tanja_holbech@hotmail.com 30237069
  Årgangsleder 2011 Clausen Mads mads@agree.dk 20330066
U13-18 K-ledelse Bestyrelseskontakt Knudsen Lars Willemoes lwk@mail.dk 23345090
  Økonomi Mikkelsen Hans hale13@city.dk 86410505
  Årgangsleder 2001 Johannessen Jens Peter jpjo@jpjo.dk 21193200
  Årgangsleder 2003 Nielsen Torben Bjarke torben@skovhulevej.dk 86404320
 
          
RANDERS SPORTSKLUB FREJA, Viborgvej 92a, 8920 Randers NV, Tlf. 86422741, E-Mail
edit | powered by &Rcms | sitemap